KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10583628
nr 1058 3628
Rolf Smedman
(1929-2000), Sverige
Akvarell, Rolf Smedman (1929-2000), tidningen Land, signerad, 16x25
Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:57:35
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Rolf Smedman
Läs mer om Rolf Smedman